עדכונים:

ראש הממשלה נועד עם שגריר האמירויות בדיונים על הרחבת יכולת ההשקעה הישראלית | הממונה על תכנון המדיניות במשרד החוץ של האמירויות: "ההסכם הגיע בסוף תהליך היפתחות לישראל" | באגף הכלכלה במשרד החוץ הישראלי החלו לגבש טיוטות להסכם מס למשקיעים ישראלים באיחוד האמירויות
שעון דובאי :
לקראת פתיחת שגרירות ישראלית באיחוד האמירויות | קרן המטבע הערבי שלחה נציג מטעמה אל ישראל | השקעות נדל"ן ישראליות עומדות בפתח על רקע הסכם השלום
השעה בדובאי :
השקעות נדלן באמירויות

האם כדאי להשקיע בנדל”ן באיחוד האמירויות?

אתחיל מהסוף: האתגר הגדול שעמד עד היום בפני משקיעים ישראלים שרצו להשקיע באיחוד האמירויות, זה שאין לנו יחסים דיפלומטיים רשמיים איתם – מה שהקשה על העסקאות ביננו.

משקיעים ישראלים נאלצו לעשות זאת עד היום באמצעות צדדים שלישיים וגורמים פרטיים וגם נמנע מהם לראות את הנכס בגלל מגבלות הדרכון והויזה. כאמור, כל זה הולך להשתנות.

מתעניינים בהשקעות נדל”ן באיחוד האמירויות? לחצו כאן להרשמה לקבלת עדכונים בנושא

רקע כללי:

ירידת מחירים- בשנים האחרונות ירדו מחירי הדירות בערים הגדולות דובאי ואבו דאבי בכ-30% בעקבות משבר כלכלי שפקד את המדינה. בנוסף, תנופת הבניה באמירויות גבוהה מהביקוש. כלומר, ההיצע הולך וגדל והביקוש לא גדול. מה שיוצר הזדמנות מצוינת למשקיעים לרכוש נכס במחירי הזדמנויות.

שכירות- נתון חשוב שצריך לדעת על האיחוד האמירויות, הוא כי רק 20% מתושבי המדינה הינם אזרחי האמירויות. כ-80% הם תיירים ואנשי עסקים. מה שאומר שהפוטנציאל שכירות הוא גבוה מאוד כי מי שבא לתקופה קצרה לא ירכוש נכס אלא ישלם שכירות.

מתעניינים בהשקעות נדל”ן באיחוד האמירויות? לחצו כאן להרשמה לקבלת עדכונים בנושא

תיירות – איחוד האמירויות היא מהמדינות המתוירות ביותר במפרץ. בעיקר תיירים מהמעמד הבינוני והגבוה וכן אנשי עסקים ויזמים אשר מבקרים במדינה באופן קבוע. כך למשל, להפוך את הנכס לדירת Airbnb המושכרת לתיירים היא אופציה מעולה.

משקיעים זרים- איחוד האמירויות מאוד ידידותית למשקיעים זרים ומעודדת כל הזמן משקיעים זרים להשקיע בה. כך שלא תתקלו בהרבה בעיות בירוקרטיות.

הצטרפו כעת לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק והישארו מעודכנים >>>

מיסוי- המיסים באיחוד האמירויות מאוד נוחות ורק בגלל זה לבד משתלם מאוד להשקיע בה. ראשית, אין שם כלל מס שבח. יש רק מס של 5% על ההכנסה מהשכרת דירה ו-10% מס על ההכנסה מהשכרה נכס למטרות מסחריות. באבו דאבי אין כלל מס הכנסה על השכרת דירה אלא רק תשלום על רישיון להשכרת נכסים.

הערה חשובה: בגלל שכרגע עדיין אין לנו הסכם מיסוי רשמי עם איחוד האמירויות, ייתכן ותשלמו מס כפול על ההשקעות שם. לכן, כדאי לחכות עד שיהיה הסכם כזה.

 

רוצים להשקיע בדובאי? הירשמו כעת כאן לקבלת מידע עדכני על השקעות באמירויות

לוקיישן – דובאי, היא הגדולה ביותר באמירויות וכחצי מתושבי המדינה גרים שם. אנשי עסקים רבים פוקדים את העיר כדרך קבע ותיירים רבים מבלים באטרקציות הרבות שיש לעיר להציע. בשנים האחרונות, מחירי הדירות שם ירדו בכ-30% אחוז.

אבו דאבי, היא עיר הבירה של האמירויות אך היא קצת פחות מתוירת מדובאי. היתרון הנדל”ני העצום שלה היא הפטור ממס הכנסה על השכרת דירה.

במקומות האחרים באמירויות, מתגוררים רק כ-25% מהתושבים במדינה, אך הן פחות מתוירות. כך ששוק השכירות קטן מאוד.

מתעניינים בהשקעות נדל”ן באיחוד האמירויות? לחצו כאן להרשמה לקבלת עדכונים בנושא

מעוניינים בהשקעות נדל"ן בדובאי ובאמירויות? רוצים לקבל מידע על דיל שווה באבו דאבי ודובאי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אולי תרצו לקרוא גם:

ויזה לדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

פרסום ראשון: הדרישה לויזה לדובאי – תוארך

פרסום ראשון: למרות הפרסומים על ביטול הויזה לדובאי ואיחוד האמירויות לישראלים בתחילת חודש יולי, לאתר AE-IL נודע כי גם אחרי יולי 2021 יידרשו ישראלים להשיג ויזה לדובאי ואיחוד האמירויות. כל הפרטים

מטוס חונה במסלול הנחיחה בדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

טיסות לדובאי: המדריך לטיסות לאמירויות

כמה עולה כרטיס טיסה לדובאי? מתי נוכל לטוס לאיחוד האמירויות? איזה חברה טסה ישיר לאבו דאבי? AE-IL עושה לכם סדר עם המדריך המלא ותשובות לכל השאלות על טיסות מישראל לאיחוד האמירויות.