עדכונים:

ראש הממשלה נועד עם שגריר האמירויות בדיונים על הרחבת יכולת ההשקעה הישראלית | הממונה על תכנון המדיניות במשרד החוץ של האמירויות: "ההסכם הגיע בסוף תהליך היפתחות לישראל" | באגף הכלכלה במשרד החוץ הישראלי החלו לגבש טיוטות להסכם מס למשקיעים ישראלים באיחוד האמירויות
שעון דובאי :
לקראת פתיחת שגרירות ישראלית באיחוד האמירויות | קרן המטבע הערבי שלחה נציג מטעמה אל ישראל | השקעות נדל"ן ישראליות עומדות בפתח על רקע הסכם השלום
השעה בדובאי :

איפה המסעדה הכשרה בדובאי? כל הפרטים על הקהילה היהודית באיחוד האמירויות

כל מה שרציתם לדעת על הקהילה היהודית באיחוד האמירויות, על בית חב”ד בדובאי ואיפה בדיוק נמצאת המסעדה הכשרה בדובאי. 

רבות דובר על הקהילה היהודית באיחוד האמירויות אשר מורכבת בעיקר מיהודים אנשי עסקים אשר מתגוררים דובאי ואבו דאבי ומנהלים במקום עסקים וחברות גדולות. 

לחץ כאן להצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק – כדי לקבל מידע עדכני על דובאי והאמירויות

עד לפני כשנתיים, עצם קיום הקהילה היהודית בדובאי הייתה סודית ורק לפני כשנתיים הותר הדבר לפרסום. אולם עד היום כמעט ולא הופץ תיעוד של הקהילה היהודית באיחוד האמירויות. 

בדובאי יש שני קהילות ושני בתי כנסת הפועלים כיום בעיר. אחת מהן נמצאת בתוך וילה והיא הוקמה לפני 12 שנים על ידי עו”ד רוס קריאל, המשמש כבכיר הקהילה היהודית באיחוד האמירויות לצד נשיא הקהילה היהודית מר סולי וולף. 

בנוסף, כבר למעלה מתשע שנים יש בית חב”ד בדובאי ואף קהילה נוספת אשר בראשה עומד הרב לוי דוכמן. בדובאי, כבר קיים גם בית ספר יהודי ”תלמוד תורה” לילדים וגם קייטרינג עם אוכל כשר. 

אולי יעניין אותך גם לקרוא:

המסעדה הכשרה בדובאי. במלון ארמני בבנין הבורג’ חליפה.

גולת הכותרת אשר רלוונטי מאוד לתיירים ישראלים בדובאי השומרים על כשרות, הוא המסעדה הכשרה בדובאי אשר נמצא במלון ארמני בבנין הבורג’ חליפה אשר במרכז דובאי. 

המסעדה הכשרה בדובאי, נסגרה בתקופה האחרונה בגלל נגיף הקורונה אך לקראת חגי תשרי הקרובים צפויה להיפתח מחדש ואולי אף להרחיב את פעילותה בהמשך לקראת גל התיירים הישראלים בדובאי שאחרי הסכם השלום הצפוי. 

ההערכה הצפויה כי בהמשך תיפתח מסעדות כשרות נוספות בדובאי ובאיחוד האמירויות על ידי יזמים מקומיים ואנשי עסקים ישראלים.

מתעניינים בהשקעות באיחוד האמירויות? לחצו כאן להרשמה לקבלת עדכונים בנושא

מעוניינים בהשקעות נדל"ן בדובאי ובאמירויות? רוצים לקבל מידע על דיל שווה באבו דאבי ודובאי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אולי תרצו לקרוא גם:

ויזה לדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

פרסום ראשון: הדרישה לויזה לדובאי – תוארך

פרסום ראשון: למרות הפרסומים על ביטול הויזה לדובאי ואיחוד האמירויות לישראלים בתחילת חודש יולי, לאתר AE-IL נודע כי גם אחרי יולי 2021 יידרשו ישראלים להשיג ויזה לדובאי ואיחוד האמירויות. כל הפרטים

מטוס חונה במסלול הנחיחה בדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

טיסות לדובאי: המדריך לטיסות לאמירויות

כמה עולה כרטיס טיסה לדובאי? מתי נוכל לטוס לאיחוד האמירויות? איזה חברה טסה ישיר לאבו דאבי? AE-IL עושה לכם סדר עם המדריך המלא ותשובות לכל השאלות על טיסות מישראל לאיחוד האמירויות.