עדכונים:

ראש הממשלה נועד עם שגריר האמירויות בדיונים על הרחבת יכולת ההשקעה הישראלית | הממונה על תכנון המדיניות במשרד החוץ של האמירויות: "ההסכם הגיע בסוף תהליך היפתחות לישראל" | באגף הכלכלה במשרד החוץ הישראלי החלו לגבש טיוטות להסכם מס למשקיעים ישראלים באיחוד האמירויות
שעון דובאי :
לקראת פתיחת שגרירות ישראלית באיחוד האמירויות | קרן המטבע הערבי שלחה נציג מטעמה אל ישראל | השקעות נדל"ן ישראליות עומדות בפתח על רקע הסכם השלום
השעה בדובאי :
כסף-באמירויות-דובאי

כל מה שצריך לדעת על כסף באמירויות

איך קוראים למטבע המקומי?

למטבע המקומי באיחוד האמירויות קוראים דירהם, וערכו לעומת השקל די דומה. כלומר, דירהם אחד שווה קצת פחות משקל. מול הדולר, ערכו של המטבע המקומי הוא בערך 3.60 (מדד משתנה) לדולר אחד.

מתעניינים בהשקעות נדל”ן באיחוד האמירויות? לחצו כאן להרשמה לקבלת עדכונים בנושא

לדירהם שטרות של 5,10,20,50,100,200,500,1000 ומטבעות של 1, 0.50 ו-0.25

האם אפשר להשתמש בדולר בדובאי ובכלל באיחוד האמירויות?

התשובה היא כן. חד משמעית. כל המלונות, תחנות הדלק, חנויות והאטרקציות מקבלים דולרים אמריקאים. אם יש עודף מהעסקה, הם מחזירים לך במטבע המקומי, דירהם.

הצטרף כעת לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ותישאר מעודכן >>>

בנוסף, אפשר להשתמש בכרטיסי אשראי. כמעט כולם מקבלים.

איפה אני פורט כסף בדובאי ובאבו דאבי?

גם באבו דאבי ובעיקר בדובאי יש כמעט בכל פינה צ’יינג’ שפורט מטבעות בינלאומיים למטבע המקומיים. עפ”י רוב, עמלות החליפין אינן גבוהות. לסיכום: עדיף לבוא לשם עם שטרות דולרים אמריקאים ומקסימום להחליף למטבע מקומי שם.

 

מעוניינים בהשקעות נדל"ן בדובאי ובאמירויות? רוצים לקבל מידע על דיל שווה באבו דאבי ודובאי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אולי תרצו לקרוא גם:

ויזה לדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

פרסום ראשון: הדרישה לויזה לדובאי – תוארך

פרסום ראשון: למרות הפרסומים על ביטול הויזה לדובאי ואיחוד האמירויות לישראלים בתחילת חודש יולי, לאתר AE-IL נודע כי גם אחרי יולי 2021 יידרשו ישראלים להשיג ויזה לדובאי ואיחוד האמירויות. כל הפרטים

מטוס חונה במסלול הנחיחה בדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

טיסות לדובאי: המדריך לטיסות לאמירויות

כמה עולה כרטיס טיסה לדובאי? מתי נוכל לטוס לאיחוד האמירויות? איזה חברה טסה ישיר לאבו דאבי? AE-IL עושה לכם סדר עם המדריך המלא ותשובות לכל השאלות על טיסות מישראל לאיחוד האמירויות.