עדכונים:

ראש הממשלה נועד עם שגריר האמירויות בדיונים על הרחבת יכולת ההשקעה הישראלית | הממונה על תכנון המדיניות במשרד החוץ של האמירויות: "ההסכם הגיע בסוף תהליך היפתחות לישראל" | באגף הכלכלה במשרד החוץ הישראלי החלו לגבש טיוטות להסכם מס למשקיעים ישראלים באיחוד האמירויות
שעון דובאי :
לקראת פתיחת שגרירות ישראלית באיחוד האמירויות | קרן המטבע הערבי שלחה נציג מטעמה אל ישראל | השקעות נדל"ן ישראליות עומדות בפתח על רקע הסכם השלום
השעה בדובאי :
שגרירות איחוד האמירויות

שגרירות איחוד האמירויות בישראל נפתחה רשמית

סוף סוף זה קרה: שגרירות איחוד האמירויות בישראל נפתחה בתל אביב – אז איפה ממוקמת שגרירות איחוד האמירויות בתל אביב? מה פרטי יצירת הקשר עם השגרירות ? כל הפרטים שחשוב לדעת על שגרירות איחוד האמירויות בישראל

לחץ כאן להצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק – כדי לקבל מידע עדכני על דובאי והאמירויות

חודשים ספורים אחרי שהשגריר הראשון של איחוד האמירויות בישראל מוחמד אל חאג’ה נחת בישראל, נפתחה השבוע באופן רשמי שגרירות איחוד האמירויות בישראל במרכז תל אביב במיקום יוקרתי במיוחד – בנין הבורסה לניירות ערך. 

שגרירות איחוד האמירויות בישראל בכתובת רחוב אחוזת בית 2 פינת שדרות מונטיפיורי שבמרכז העיר תל אביב ובבנין הבורסה לניירות ערך, שם נשכרו כמה קומות של משרדים אשר ישמש את השגרירות והסגל הדיפלומטי שיאייש את שגרירות איחוד האמירויות בישראל. 

שגריר איחוד האמירויות
מוחמד מחמוד אל-חאג’ה, שגריר איחוד האמירויות בישראל

בחודשים האחרונים, מאז נחיתת שגריר איחוד האמירויות בישראל מוחמד אל חאג’ה, פעלה שגרירות איחוד האמירויות בישראל בעיקר מהוילה של השגריר שנשכרה עבורו ע”י ממשלת איחוד האמירויות בהרצליה פיתוח. 

לחץ כאן לקבלת ויזה לדובאי >>

כאמור, החל מתחילת השבוע פועלת שגרירות איחוד האמירויות בישראל מבנין הבורסה לניירות ערך במרכז תל אביב, באופן חריג ובצורה חסרת תקדים במיקום היוקרתי הנחשב לאחד המרכזיים הכלכליים בתל אביב ומעולם לא הושכרו בו משרדים לשגרירויות זרות. הצעד הזה, נועד גם לשדר את החשיבות הכלכלית העצומה שיש בברית היחסים בין מדינות איחוד האמירויות וישראל. 

בשלב הראשון תפעל שגרירות איחוד האמירויות במרכז תל אביב כבסיס לניהול היחסים הדיפלומטיים בין המדינות ובמתן שירותים קונסולריים לאזרחי איחוד האמירויות שיבקרו בין ישראל. בנוסף, למתן שירותי ייפוי כח וחתימות להסכמים רשמיים ומסחריים הדורשים נציגות רשמית של איחוד האמירויות. 

שירותי ויזה לדובאי ואיחוד האמירויות הנדרשת בשלב זה מאזרחים ישראל המבקרים באיחוד האמירויות, ימשיכו להינתו ע”י סוכני תיירות חיצוניים ולא תסופק ע”י שגרירות איחוד האמירויות בישראל. 

שאלות נפוצות על שגרירות איחוד האמירויות בישראל

ש. מה הכתובת של שגרירות איחוד האמירויות בישראל?

ת. כתובת שגרירות איחוד האמירויות בישראל: רח’ אחוזת בית 2 תל אביב

ש. איך יוצרים קשר עם שגרירות איחוד האמירויות בתל אביב?

ת. הדרך הכי טובה ליצור קשר עם שגרירות איחוד האמירויות בישראל, באמצעות המייל: telavivemb@mofaic.gov.ae

ש. האם אפשר להוציא ויזה לדובאי בשגרירות בתל אביב?

ת. כרגע הויזה לדובאי ולאיחוד מתבצעת באמצעות סוכני תיירות חיצוניים ולא דרך שגרירות איחוד האמירויות.

לחץ כאן לקבלת ויזה לדובאי >>

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

מעוניינים בהשקעות נדל"ן בדובאי ובאמירויות? רוצים לקבל מידע על דיל שווה באבו דאבי ודובאי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אולי תרצו לקרוא גם:

ויזה לדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

פרסום ראשון: הדרישה לויזה לדובאי – תוארך

פרסום ראשון: למרות הפרסומים על ביטול הויזה לדובאי ואיחוד האמירויות לישראלים בתחילת חודש יולי, לאתר AE-IL נודע כי גם אחרי יולי 2021 יידרשו ישראלים להשיג ויזה לדובאי ואיחוד האמירויות. כל הפרטים

מטוס חונה במסלול הנחיחה בדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

טיסות לדובאי: המדריך לטיסות לאמירויות

כמה עולה כרטיס טיסה לדובאי? מתי נוכל לטוס לאיחוד האמירויות? איזה חברה טסה ישיר לאבו דאבי? AE-IL עושה לכם סדר עם המדריך המלא ותשובות לכל השאלות על טיסות מישראל לאיחוד האמירויות.