עדכונים:

ראש הממשלה נועד עם שגריר האמירויות בדיונים על הרחבת יכולת ההשקעה הישראלית | הממונה על תכנון המדיניות במשרד החוץ של האמירויות: "ההסכם הגיע בסוף תהליך היפתחות לישראל" | באגף הכלכלה במשרד החוץ הישראלי החלו לגבש טיוטות להסכם מס למשקיעים ישראלים באיחוד האמירויות
שעון דובאי :
לקראת פתיחת שגרירות ישראלית באיחוד האמירויות | קרן המטבע הערבי שלחה נציג מטעמה אל ישראל | השקעות נדל"ן ישראליות עומדות בפתח על רקע הסכם השלום
השעה בדובאי :

השקעות בדובאי: כ-800 אנשי עסקים ישראלים בכנס מסחר עם האמירויות

אמש (27.8) התקיים כנס ייחודי דרך הזום בהשתתפות למעלה מ-800 אנשי עסקים הרוצים להכיר את השוק באיחוד האמירויות ולקיים קשרי מסחר עם המדינה. בכנס עלו סוגיות רבות: אשרות, שילוח, השקעות, מפיצים ועוד.

לחץ כאן להצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק – כדי לקבל מידע עדכני על דובאי והאמירויות

במהלך הכנס הציגו משרד החוץ ומכון בפני המשתתפים תובנות והמלצות יחודיים לעשיית עסקים עם איחוד האמירויות. 

לדברי מנכ”ל משרד החוץ אלון אושפיז, “ההסכם עם מאע”מ (מדינת האמירויות הערביות המאוחדת) הוא הסכם בעל חשיבות גדולה. זהו הסכם שהפוטנציאל הכלכלי שלו בתחומי הסחר, הפיננסים, ההשקעות והחדשנות לשתי המדינות וגם לאזור כולו היא אדירה. זהו הסכם שאינו רק נחלתם של הממשלות אלא גם של העמים ובמיוחד של הסקטור הפרטי”.

מתעניינים בהשקעות נדל”ן באיחוד האמירויות? לחצו כאן להרשמה לקבלת עדכונים בנושא

 “אין ספק שנפתחה עבור כלל הישראלים דלת מסקרנת ומעניינת במיוחד”  אומר יו”ר מכון היצוא, ברוך אדיב ומוסיף “בימים האחרונים אנו רואים התעניינות שיא מצד הישראלים לקיים יחסי מסחר עם האמיריות”.

רוצים להשקיע בדובאי? הירשמו כעת כאן לקבלת מידע עדכני על השקעות באמירויות

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

מעוניינים בהשקעות נדל"ן בדובאי ובאמירויות? רוצים לקבל מידע על דיל שווה באבו דאבי ודובאי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אולי תרצו לקרוא גם:

ויזה לדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

פרסום ראשון: הדרישה לויזה לדובאי – תוארך

פרסום ראשון: למרות הפרסומים על ביטול הויזה לדובאי ואיחוד האמירויות לישראלים בתחילת חודש יולי, לאתר AE-IL נודע כי גם אחרי יולי 2021 יידרשו ישראלים להשיג ויזה לדובאי ואיחוד האמירויות. כל הפרטים

מטוס חונה במסלול הנחיחה בדובאי
ויזה ושירותי קונסוליה

טיסות לדובאי: המדריך לטיסות לאמירויות

כמה עולה כרטיס טיסה לדובאי? מתי נוכל לטוס לאיחוד האמירויות? איזה חברה טסה ישיר לאבו דאבי? AE-IL עושה לכם סדר עם המדריך המלא ותשובות לכל השאלות על טיסות מישראל לאיחוד האמירויות.